Rolnictwo, budownictwo, roboty ziemne

Malowanie przemysłowe, rolnictwo

Nowy standard doskonałości

W poszukiwaniu większej wydajności procesów malowania przemysłowego wykorzystuje się coraz to nowsze środki i metody. W szczególnie wymagających branżach, takich jak rolnictwo, budownictwo i roboty ziemne, rozwój skutecznych i oszczędnych metod produkcji nie może odbywać się kosztem jakości produktów.
Maszyny muszą być zdolne do pracy niemal non-stop, przy ekstremalnych obciążeniach i warunkach pogodowych, więc farba musi być najwyższej jakości.
Taka farba zapewnia jednolitą powierzchnię o eleganckim wyglądzie.
Daje się łatwo i równo rozprowadzać, dzięki czemu proces produkcji jest szybszy i sprawniejszy.
Tylko najlepszy producent farb ,jak TEKNOS,jest w stanie sprostać tym trudnym i zróżnicowanym wymaganiom.

Wsparcie techniczne

Koncentrując się na stałym rozwoju produktów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, firma Teknos opracowała wszechstronną paletę farb dostosowanych do potrzeb tych niezwykle wymagających branż. W połączeniu z szerokim wsparciem technicznym i globalną siecią dystrybucji jesteśmy w stanie zapewnić całkowitą wygodę i terminowość dostaw jako wartość dodaną.

Jeszcze lepsze rozwiązania dla jeszcze
trudniejszych wyzwań

Stałość jest jednym z kluczowych warunków płynności i wydajności działań. W branżach rolniczej, budowlanej i robót ziemnych, jednolita jakość i wygląd są jeszcze ważniejsze. Jednocześnie połysk i kolor muszą zachować trwałość w najcięższych warunkach operacyjnych.

Spełnianie wymagań prawnych

Oprócz właściwości funkcjonalnych współczesne farby spełniają też wymagania z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa użytkownika. Zarówno ilość zużywanej energii oraz emisja VOC są starannie monitorowane, a wraz z zaostrzeniem się norm w poszczególnych państwach, na rynku będą w stanie utrzymać się tylko najlepsi producenci farb. Ciągłe prace badawczo-rozwojowe nad rozwiązaniami proszkowymi i nakładanymi na mokro są prowadzone pod jednym dachem, więc Teknos może oferować szeroki wybór farb wysokiej jakości w jednolitych kolorach i połysku. Produkty z jednakowym podłożem technologicznym mają również te same właściwości antykorozyjne i okresy eksploatacji. Dzięki wieloletnim pracom badawczo-rozwojowym możemy dziś z dumą przyznać, że oferujemy najlepsze w swojej klasie farby do sprzętu używanego w rolnictwie, budownictwie i robotach ziemnych.

Powrót
© IMPA Farby Przemysłowe - Wszelkie prawa zastrzeżone