Farby proszkowane

Powłoki proszkowe TEKNOS INFRALIT


Powłoki proszkowe to obszar, w którym mamy największe doświadczenie. TEKNOS jest liderem tego rynku w krajach skandynawskich i przejmujemy coraz większe jego części w pozostałej części Europy.

Przyjazny dla środowiska wybór w lakierniach oraz specjalistycznych malarniach przemysłowych.
Farby proszkowe są całkowicie wolne od rozpuszczalników i nie zawierają lotnych związków organicznych (VOC), można je więc bezpiecznie stosować w lakierniach i pomieszczeniach przemysłowych bez obawy o negatywny wpływ na środowisko naturalne. Można je odzyskać i wykorzystać ponownie, co ogranicza wytwarzanie odpadów i poprawia rentowność.

System mieszania farb proszkowych oferuje niemal nieograniczony wybór kolorów. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami i jesteśmy w stanie realizować nawet najpilniejsze zamówienia.

Teknos posiada trzy fabryki powłok proszkowych. Rajamäki znajduje się w Finlandii i jest największą i najnowocześniejszą fabryką powłok proszkowych w Skandynawii. Drugi zakład jest w Petersburgu w Rosji i produkuje powłoki proszkowe na lokalne rynki wschodzące. Trzeci zakład produkcyjny znajduje się w Gdyni w Polsce i produkuje powłoki proszkowe na potrzeby rynku lokalnego.

© IMPA Farby Przemysłowe - Wszelkie prawa zastrzeżone